English   Russia
Ana Sayfa Site Haritası İletişim
 
 
   
Ana Sayfa Ürünler Hakkımızda Kalitemiz İletişim
 
   
urundetay.jpg PANEL RADYATÖR
PANEL RADYATÖR
   
Panel Radyatör
Otomatik Ateslemeli Çift Helezonlu Kati Yakitli Kat Kalorifer Kazani
Kat Kaloriferi Otomatik Isi Kontrollü 4 Geçisli-2 Kapakli Kati Yakitli
Kat Kaloriferi Otomatik Isi Kontrollü 4 Geçisli-3 Kapakli Kati Yakitli
Kat Kaloriferi Otomatik Yüklemeli 4 Geçisli Kati Yakitli
Kat Kaloriferi Otomatik Isi Kontrollü 3 Geçisli Kati Yakitli
Kat Kaloriferi Otomatik Yüklemeli 3 Geçisli Kati Yakitli
Kat Kaloriferi Otomatik Yüklemeli Otomatik Kül Bosaltmali 3 Geçisli Kati Yakitli
Kat Kaloriferi Bafilli Otomatik Isi Kontrollü 3 Geçisli Kati Yakitli
Kat Kaloriferi Bafilli Otomatik Yüklemeli 4 Geçisli Kati Yakitli
Kat Kaloriferi Bafilli Otomatik Isi Kontrollü 5 Geçisli Kati Yakitli
Kat Kaloriferi Bafilli Otomatik Yüklemeli 5 Geçisli Kati Yakitli
Merkezi Sistem 4 Geçisli Kati Yakitli
Merkezi Sistem 4 Geçisli Otomatik Yüklemeli Kati Yakitli
Merkezi Sistem 3 Geçisli Kati Yakitli
Merkezi Sistem 3 Geçisli Otomatik Yüklemeli Kati Yakitli
Merkezi Sistem 3 Geçisli Sivi-Gaz Yakitli
Merkezi Sistem Cidarli Boyler
Tek - Çift Serpantinli Boyler (Hizli Boyler)
Kapali Genlesme Tanki
Havlupan
Kati Yakitli Termosifon
Elektrikli Kat Boyleri

Panel Radyatör

Ayrıcalıklı Özellikler:

Emtaş panel radyatörleri 5 farklı tipte ( 10-P, 11-PK, 21-PKP, 22-PKKP, 33 PKKPKP ), 6 farklı yükseklikte ( 300-400-500-550-600-900 ) ve 400 mm'den 3000 mm'ye kadar 27 farklı uzunlukta üretilmektedir. 33 mm optimum hatvesi ile yüksek basınç dayanımı, düşük su hacmi sayesinde de işletme giderlerinde tasarruf ve verimlilik sağlamaktadır. patentli fitingsi ile, döküm ve çelik dilimli radyatörlerin yerine monte edilebilme özelliği bulunmaktadır. garnitürlü tipler ile zeminden beslemeli tesisatlara uygundur. istenildiğinde özel aksesuarları sayesinde zemine de montaj yapılabilir. Özel ambalajı ile nakliye ve montaj esnasında darbelere karşı dayanıklıdır. Yüksek performans, uygun fiyat ve süratli teslimat en büyük ayrıcalıklarımızdır.

Ventil Garnitürlü Panel Radyatörler:

Emtaş panel radyatörleri tapalı ve ventil garnitürlü tipleri ile zeminden beslemeli, termostatik vana kontrollü tesisatlara uygundur. Siparişlerde tapalı veya ventilli olma durumu ile sıcak-soğuk su giriş-çıkış ağızlarının yönü ( sol-sağ ) mutlaka belirtilmelidir. 4 giriş-çıkış özel garnitürü sayesinde klasik montaj da yapılabilmektedir. Ventil garnitürlü tiplerde ventil, radyatör içerisine montajı yapılıp plastik kapak takılarak sevkedilir. Piyasadan termostatik vana ayar kafası temin edilir, plastik kapağın yerine montajı yapılır. Bu sayede radyatörlerin otomatik sıcaklık kontrolü sağlanır.

Kusursuz Ambalaj - Pratik Montaj:

EMTAŞ panel radyatörler balon naylon ile paketlenir.Köşeleri karton ile muhafaza edilir, ve askı sacları kalın plastik ile korunur. Daha sonra, toz ve rutubete karşı shrink naylon ile ayrıca kaplıdır. Ambalajlı olarak montajı yapılabilir. Böylece, nakliye ve montaj esnasında, sıva ve boya gibi inşaat işlerinde zarar görmez. duvara montaj için gerekli malzemeler ambalajın içerisindedir.

EMTAŞ panel radyatörler, son teknoloji ile modern bilgisayar kontrollü tam otomatik kaynak hattında üretilir ve %100 test edilir. Yıllık üretim kapasitesi yaklaşık 1.500.000 milyon mtül'dür. Panel radyatörler DIN 55900'a uygun olarak, yağ alma fosfatlama ve pasivasyon kaplama ile yüzeyi temizlenir. Daha sonra su bazlı daldırma boya sistemi ile astarlanarak fırınlanır. Böylece, hava ile temas eden tüm yüzeyleri astarlanır. Son aşamada, otomatik robotlar Epoksi polyester elektrostatik toz boya yöntemi ile boyandıktan sonra tekrar fırınlanır.. Bu işlemlerden sonra, radyatörler tüm hava koşullarına ve korozyona dayanıklı hale gelir. Standart renkler beyaz RAL 9016 olarak üretilmektedir. Anti-toz pürüzsüz bir yüzey ile yaşam alanlarına yenilik getirmektedir. Pratik açılan üst ızgara ve yan kapakları sayesinde kolayca temizlenir.

       
 
Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünler
Bayi İşlemleri
Kalitemiz
İletişim
Online Teklif
Servis Talep
Bayimiz Olun
Servisimiz Olun
Facebook
Twitter